Všechny ceny vč. DPH

Dodávku bez poštovného můžete očekávat pravděpodobně mezi Středa, 15.05. a Čtvrtek, 16.05.
MC
Max. spokojenost s produktem
Martin Cieslar 23.07.2019
Před několika dny jsem poridil tuto bezdrátovou soupravu. Objednal jsem si přijímač a dva vysílače. Moje očekávání byla sice nízká, ale byl jsem s tímto produktem naprosto ohromen. Žádné mohutne tělo, žádné objemné přijímače a antény, a všechno snadno zapadá do mého pouzdra na kytaru (nebo vaší kapsy, přijde na to). Měl jsem obavy z latence. Moje starosti byly zcela neopodstatněné. Nemyslím si, že dokážete detekovat jakoukoli latenci bez elektronického testovacího zařízení, a dokonce i tehdy je to zanedbatelné (výzkum). Doporučuji tento produkt. Mám podezření, že po včerejším použití při zkoušce kapely si ostatní členové kapely objednaje i oni. :) Je to prostě úžasná bezdrátová kytarová souprava. Žádné další kytarové kabely, o které můžete zakopnout a sledovat, jak se vaše kytara zhroutí ze stojanu. 5 stars!

SS
Samuel Suč 26.02.2024
Potreboval som bezdrôtový systém na 2 gitary na koncertoch aby som nemusel meniť káble. A funguje to super, zvuk podľa mňa dobrý. Prijal by som lepší ukazovateľ stavu batérie.