Naskladnění během 2-3 týdnů
Naskladnění během 2-3 týdnů

Tento produkt bude brzy naskladněn a hned poté může být expedován.

k
Děkuji za kvalitní zpracování, dostal jsem přesně to co jsem si objednal.
klare 15.01.2020
Kvalitní zpracování jako vždy, značka Thon se drží rozhodně na nejvyšší příčce, kontrola kvality je znát. Použil jsem s produktem QSC TMR-1 pro Touchmix 16 a skvěle pasuje, kdyby se vyráběla šířka 9U, šel bych spíš do ní, abych nemusel při každém balení (zasouvání) vytahovat kabel z mixu, protože se ohybem už nevejde do racku. A posuvné kolejnice mají trochu tendenci se větší vahou zařízení přitahovat k sobě, proto bych větší stabilitu uvítal.

a
Skvělý kufr pro odposlechový mix!
alefnula 29.04.2020
V racku máme splitter, digitální mixpult, 8kanálovou zvukovou kartu a vícekanálový sluchátkový zesilovač, všechno ideálně po ruce a stále zapojené a přitom bez plýtvání prostorem.
Zpracování je velmi kvalitní, jen hmotnost je nezanedbatelná. A vzhledem k celkové hmotnosti kufru a obsahu je ucho trochu tenké na delší nošení.
Jinak bez výhrad.