859 Kč

Dodání přibližně v rozmezí Čtvrtek, 2.05.Pátek, 3.05.
R
instrumental microphone
RonyTech 19.07.2020
z tychto mikrofonov mam 6 kusov a pouzivam ich ako nastrojove mikrofony spolu so shurkami sm57. som velmi prekvapeny ze hraju rovnako ako sm57. velkou vyhodou je ze maju hmotnost, nie ako niektore lacne mikrofony... som velmi spokojny, pretoze ich pouzivame aj na velkych eventoch. JEDNODUCHO ODPORUCAM (:

Ke
t.bone 75
Klan eventy 12.03.2022
velmi kvalitní nástrojový mikrofon, má svoji váhu a skvělé provedení, obal s držákem na stojan a redukcí, doporučuji

A
Vynikající mikrofon
Atlantismusic 16.05.2023
Směle srovnatelný se svou předlohou. Zvláště pro začínající zvukaře nebo lokální zábavové kapely či malé školní sbory je ideální variantou. Kovové tělo a příjemné zvukové vlastnosti. Za daný peníz nejlepší volba.

M
Perfect budget mic for guitars
MilanSK 08.02.2022
Absolutely fine for beginners who don't even have the money to spent on a SM57. It's very close soundwise to it but the t.bone mic has a bit less of that top end sizzle and little more low mids.

Overall super durable and great product. I highly recommend getting this instead of trying stupid IRs for loads of money.

Y
Snímání kytar
Yarka 01.01.2022
Zakoupil jsem 4 kusy těchto mikrofonů.
Používám je na snímání kytarových komb. Porovnával jsem je se Shure SM-57 a zvukový rozdíl jsem nepostřehl.
Výborný výrobek.
Doporučuji.

P
Pokorný 01.01.2022
Není to ono. Na amatérské použití se dá, na profi stage moc ne. Musí se moc kroutit eq.

p
výborný mikrofón
pleva74 20.06.2018
Je evidentne kon¨truovaný ako kópia SM 57, ?ím sa netají ani vzh?adom ani vlastnos?ami.

Pracujem najmä s mikrofónmi Rode, Akg a Shure a priznám sa, ¸e som mal obavy pri kúpe práve tohto MB 75, ale potreboval som do vybavenia e¨te jeden dynamický mikrofón s charakteristikou SM 57. A nejako mi napadlo, ¸e za pokus ni? nedám. Ak by sa mi nepá?il, tak ho mô¸em do 30 dní vráti?.

A tak som za?al testova?. Ako prvý snare, nasledovali tomy, následne som zapojil mikrofón na kombo. V¨etko som porovnával s SM 57.

Výsledky boli pre m?a vá¸ne prekvapujúce. Mikrofón znie výborne a v porovnaní s SM 57 som vlastne nena¨iel rozdiel. Faktom je, ¸e nepracujem s absolútne ¨pi?kovými bicími súpravami, gitary + kombo sú stredná trieda, ¸iadny Fender Custom Shop ;) Schválne som testoval len s úplne základným zapojením mikrofón - zvuková karta - po?íta?. Otestoval som ho aj live na snare aj na kombá a výsledky boli opä? výborné, v podstate rovnaké, ako pri SM 57.

Mínus - netu¨ím, ?i bude rovnako nezni?ite?ný ?asom, ako SM 57, ktorá pre¸ila u¸ asi v¨etko ;)

Celkovo - pomer cena / kvalita - vynikajúce !

O
Výborná kopie klasiky
OndraB 11.06.2020
Podobně jako u tolika jiných produktů vyráběných pod taktouvkou thomanna, i tato kopie klasické SM57 nezklamala. Mám 3 ks, použil jsem je už jak na kytarové aparáty, tak i na saxofony v big-bandu apod. Spokojenost. Výborný poměr cena-výkon.

Mám jediný problém/dotaz. Proč v dodávce není držák na mikrofon? Vyndejte z balení kabel a dejte tam kloudný držák :) Nebo udělejte nějaký set.
A druhý dotaz: K čemu je v balení závitová redukce k tomu držáku, který k tomu nedáváte? Trochu nechápu logiku ;)

MC
proc kupovat S....
Martin Cieslar 05.12.2019
...kdyz za zlomek ceny dostanete stejny zvuk?

t.bone je best!

EE
Vzhledem k ceně bezkonkurenční nástrojový mikrofon
Eli Elias 25.02.2020
Používám na zvučení elektrické kytary a jsem plně spokojen.