Všechny ceny vč. DPH

Dodávku bez poštovného můžete očekávat pravděpodobně mezi Středa, 15.05. a Čtvrtek, 16.05.
J
Za ty prachy super zesilovač
Jarda 04.11.2020
Musím uznat, že jsem byl mile překvapen, od tohoto zesilovače jsem v této cenové relaci nic neočekával. Říkal jsem si zkusím to. A opravdu to stojí za to. Cena vs. Zvuk, výkon je prostě super. Je to prachsprostá jednoduchost, zapojíš a hraješ. Dal jsem 4 hvězdy za celkem špatný kompresor a chybějící detaily jako tlačítku mute, efektovou linku, tuner out..... , ale zas na druhou stranu za ty peníze, se dá Bq500 ledacos prominout.

MB
Jednoduchost a praktičnost
Mila Basak 29.07.2023
Úvod: koupil jsem ho kvůli snížení hmotnosti mého původního zesilovače, který měl sice analog konec a byl stejně výkonný ale byl těžký jak kráva (16kg)..

Nečekal jsem zázraky ale vyrazil mi dech.. zvukové možnosti dostačující, řekl bych, na všechny styly..hraji na něj klasik heavy metal a tlačí solidně..tedy pokud máte baskytaru s aktivní elektronikou, jinak to chce samozřejmě Preamp před něj..jediné mínus je kompresor, ten doporučuji vůbec nezapínat..

Závěr: doporučuji všem co nechtějí tahat těžké hlavy a chtějí si s ním zacvičit i doma, má i výstup na aux a sluchátka..
Kdo hledá větší výkon koncáku ,ať sáhne po vyšších třídách.