Swissonic EasyKey 49

Dodání přibližně v rozmezí Čtvrtek, 9.05.Pátek, 10.05.
P
Fajn obyčejné MIDI klávesy
Pepson 27.01.2023
Fajn záležitost za malý peníze. Několik let jsem odkládal koupi midi kláves, protože jsem dával pořád dohromady, co všechno na těch klávesách URČITĚ NUTNĚ POTŘEBUJU, až jsem bouchl do stolu a koupil obyčejný a levný tohle :D

Za tu cenu naprosto splňují účel. Tělo je bytelný, taky jsou poměrně dost těžký. Na nějaký tahání v batůžku to moc není, spíš nechat ready na pracovním stole. Nic extra to neumí, ale o to větší je na to spoleh. Poměrně rychle se mi urvala klika na hlasitost, respektive její plastová koncovka, ale i tak to normálně funguje. Klávesy mají použitelnou dynamiku, akusticky teda vydávají zvláštní zvuk pérek :D ale na funkci to nemá vliv.

Normální levný midi klávesy, který prostě za tu cenu plní svůj účel.