Na skladě ca. do 1 týdne
Na skladě ca. do 1 týdne

Tento produkt bude brzy naskladněn a hned poté může být expedován.

m
Najdou se i slabiny…
miltyl 19.09.2023
Výrobce si dal záležet, ale nejspíš podcenil následující:

-Teplota chladiče bez vybuzení vystoupá za 15 min. na 45 st. (Horní část chladiče).
Na náměstí při okolní teplotě 30 st., stoupla teplota chladiče na 54 st.
No a na slunci během chvilky na 63 st. Dlouho jsem je na slunci netrápil, protože z toho mám obavy a nedělá se to. Snad toto výrobce nepodcenil.
Provozujeme EAW KF 394NT a několikrát nás již tepelná ochrana odpojila.
Proto si musíme dávat přes léto na přehřátí velký pozor. (I za ty prachy!!)

-Dno bedny je málo tuhé. Pokud je box na stativu a více se vybudí, začne hnízdo na stativu poskakovat, když se dno vlivem silnějších basů rozkmitá.

-To samé se týká i krytu repro. Kryt začne viditelně i slyšitelně rezonovat a uložení po stranách v drážkách není stoprocentní. (Platí DODO=dodělej doma).
Kdybych produkty kvůli těmto drobnostem vracel, bylo by reklamací podstatně více.

Každopádně souhlasím se všemi, že za ty peníze není co řešit.
Porovnával jsem je i s TT25A !! TT25 jsou těžší, dražší a všechny membrány v nich se už dávno rozpadly a byly vyměněny. Majitelé ví své.
Zatím 945 nevracím, pokud tedy nenajdu ještě další, nezanedbatelné slabiny.