Naskladnění během 3-4 týdnů
Naskladnění během 3-4 týdnů

Tento produkt bude brzy naskladněn a hned poté může být expedován.

PL
Vynikající kompromis - cena- výkon- hmotnost- zvuk
Petr Langer 19.03.2018
Vlastním od Trace Elliot boxy 4x10, 1x15, 2x10, hlavy 600W a 300W a zesilova? ELF. Tento box 208 jsem zakoupil p?edev¨ím k pou¸ití s ELFem, p?i porovnání s boxem TE 2103 (2x10 + horna) je zvuk tém?? identický, jak co se tý?e hlasitosti, tak samotné barvy, li¨í se zcela nepatrn? 2x10 jde ní¸e a basy jsou konkrétn?j¨í, 208 má tendenci k huhlání nebo bu?ení pokud od n?ho chcete dosáhnout stejného hlubokého basu, ale opravdu je to maximáln? 5% rozdílu, ?lov?k se musí hodn? souset?edit. Regauje citliv?ji na potenciometr bass, a zatímco 2x10 p?i p?idávání bax? jde ní¸ a ní¸ a bas? p?ibývá tak 208 tro¨inku bu?í. co se tý?e st?ed? a vý¨ek i p?i absenci horny jsou dokonalé. Jednozna?ná je hmotnost 14 kg oproti 30. A velikost - jezdíme s celou kapelou jedním kombíkem. Jsem maximáln? spokojen, splnil moje o?ekávání, na to jak je to malé je neuv??itelné jak to hraje, kluci v kapele hledali kde mám schovaný druhý box. Zpracování je velmi zda?ilé, ¨ikovné rozm?ry, dob?e umíst?né madlo, kvalitní lak a grill. Jediné co bych na konstrukci zm?nil - misku s konektory umístil nahoru, zbyte?n? je u zem?. Doporu?uji.