Millenium MPS-1000 E-Drum Set

Odešleme pravděpodobně do Čtvrtek, 23.05.
OK
Elektro bicí Millenium
Ondra K. 24.05.2023
Recenze bicích po cca půl roce hraní.
Zpracování je decentní, v této cenové kategorii nemá konkurenci. Souprava je bytelná, narozdíl od plastových e-bicích nemáte pocit, že se každou chvíli rozpadnou. Blány na bubnech jsou velmi pružné, pocitově velmi podobné akustickým bicím. O trošku horší jsou činely, jsou běžné, paličky se neodrážejí tolik, jako u klasických činelů, ale jinak fungují jak mají.
Dvě největší slabiny jsou - přibalený pedál pro bass buben, který mi vydrželtak týden, než se začal samovolně rozpadat, a samotný modul. Ten je hezky zpracovaný, má podsvícení a spoustu funkcí. Ale mohla by být lepší optimalizace v továrním nastavení. Asi dvě hodiny jsem strávil nastavováním citlivosti jednotlivých padů, hlasitost, atd... Dopředu upozorňuji, že zvuky nejsou moc silná stránka, rozhodně jsou bicí s mnohem lepšími předehranými zvuky. A hlavní věc ohledně modulu - momentálně je poslán zpět do Německa kvůli vadě s hlasitostí. Čekal bych, že modul vydrží déle jak půl roku.

Celkové hodnocení -7,5/10. Cena zde hraje velkou roli, i přes některé nedostatky jsou bicí v této cenové kategorii naprosto bezkonkurenční.

L
Libor77 16.05.2023
Dávám po čtyřech hvězdách jen proto, že určitě existují lepší. Nicméně mě na cvičení naprosto vyhovují a jsem spokojen. Předtím jsem měl allesis Dm10, které měly bohatsí výběr zvuků, ale pocit ze hry je určitě lepší tady.

V
VL59 19.01.2023
na e-drum modul chybí manual v češtině

v
za tu cenu dobre
vytyn1973 01.10.2023
bici celkem dobre za tu cenu,po pridani druheho modulu sem rozsiril sadu o cinely,,ale hraji celkem casto a tak po ctvrt roce hrani me prestal hrat snare zjistil jsem ze je urvany dratek od snimace,vyresil jsem to tak ze jsem nasadil akusticky trigger od jine firmi a jsem spokojen,dale je lepsi vymenit sitove blany za lepsi znacku,hlavne na kopaku a naposled po chvili me prestal fungovat usb vstup,ale presto bych bici doporucil

v
Bicí klasického vzhledu
vicnet 24.02.2024
Bicí vlastníme více než rok, 8-letý syn se na nich učí, v hudební škole má klasické akustické a není to problém. Hledali jsme nástroj, který bude odpovídat klasické soupravě, než běžné elektronické bicí a tudíž bude mít vnímání klasické soupravy. Jediné dostupné za rozumnou cenu. Samozřejmě zvuk není takový s porovnáním Roland, ale cena je neporovnatelná. Z počátku byly nějaké technické problémy, ale Thomann vždy vše vyřešil ke spokojenosti. Konstrukční zpracování je uspokojivé. Zpětně pro náš účel bych se nerozhodoval jinak.