Všechny ceny vč. DPH

Dodávku bez poštovného můžete očekávat pravděpodobně mezi Čtvrtek, 9.05. a Pátek, 10.05.
g
rock klasika
guitarist1 13.07.2023
Za svůj hudební život jsem vyzkoušel spoustu zesilovačů, a i když jsem na kombo Marshall kdysi začínal, tak jsem tuto značku 20 let míjel a považoval za dávno překonanou. JCM 800 jsem si půjčil od známého a ihned jsem si musel pořídit svůj. V kombinaci s boxem Marshall 1936v dostanete zvuk klasického rocku. Chcete li více gainu, tak před zesilovač s crunchovým zvukem zapojíte nějaký overdrive ( např. tubescreamer nebo boss SD1) v nastavení level - blízko maximum, gain - blízko minimum a máte vše od hard rock až po metal. Dá se říci, že zvuk JCM 800 je téměř průmyslový vzor použitý na spoustě rockových nahrávek. Ostatním zesilovačům buď něco chybí nebo přebývá. Jediná nevýhoda je, že nejlépe to hraje velmi nahlas, což se dá řešit úplným nebo částečným otočením boxu mimo pódium.