Všechny ceny vč. DPH

Dodávku bez poštovného můžete očekávat pravděpodobně mezi Čtvrtek, 9.05. a Pátek, 10.05.
V
Kvalitní, jednoduché, funkční řešení
Venza 24.01.2022
Vysílačku jsem používal jako záložní, avšak nikdy nezklamala. Ovládání je zcela jednoduché, zvládne jej každý i ve stresu :) Provedení je bytelné, dosah dostatečný snad pro všechna pódia. 6 kanálů zatím vždy stačilo. Pozor jen na volbu kanálu, pokud tento model využívá v kapele více hráčů. Vtipná historka - na obřím pódiu festivalu Masters of Rock jsem na zvukové zkoušce nastavil špatný kanál a hrál jsem zároveň i z aparátu druhého kytaristy :) V dané kategorii nemá příliš konkurence.

J
Jarda 30.05.2018
Za tuto cenu jsem mile p?ekvapen. Za m? v pom?ru cena x kvalita x p?enos zvuku úpln? super. Uvidíme po del¨ím provozu jak budu spokojen.