Joyo Zombie II

Dodání přibližně v rozmezí Středa, 15.05.Čtvrtek, 16.05.
V
Doporucuji
Vlasta66 14.05.2023
Na domaci cviceni vyborna mala a sikovna krabicka .

R
Rayaa 12.01.2024
Spokojnosť. Konkrétne tento model by mal byť imitáciou lampových hláv Mesa Boogie, skreslený zvuk dosť dobrý (minimálne do skúšobne), ideálna veľkosť na menšie koncerty.
Jediné čo ma trošku mrzí je to, že pri nízkom volume v skreslenom zvuku počuť nadmernú úroveň cleanu, čo vadí iba pri cvičení pri minimálnej hlasitosti, pri väčšom výkone to nepočuť, treba to vosolit.

b
Veliké WOW!
bob2 12.04.2023
Mám od Thomann mnoho kytarového gearu, včetně lampových hlav za desítky tisíc CZK. Ale tomuto trpaslíkovi dávám nejvyšší hodnocení z toho co mám a co jsem hrál! Samozřejmě přihlížím k tomu, že je to hybrid v ceně jedné desetiny "opravdové" hlavy. Jenže ono je to zvukově srovnatelné... Na nahrávce nepoznám rozdíl oproti velkému Englu. Při hře je trochu méně dynamiky, ale to je snad jediná drobnost. S BT si připojím mobil a hraju si s nahrávkami. A je jedno jestli na sluchátka, nebo na 4*12 Marshall box: zvuk je úžasný! K hlasitosti asi není potřeba nic rozebírat, je to 20W hybrid, ne 120W lampa. Zombie jde Mesa směrem zvuku, předpokládám, že ostatní bratři na tom budou s kvalitou podobně. 100% a tečka.