Naskladnění během 10-13 týdnů
Naskladnění během 10-13 týdnů

Tento produkt bude brzy naskladněn a hned poté může být expedován.

P
Doufám že jen špatný kus
Pedhvezd 01.04.2024
Byl sem nadšený na první pohled pak už to bylo jen zklamání.

Ladící mechanika mě zklamala když ladím musím otočit o skoro otočku aby se něco docela fuška naladit kytaru která se stále rozlazuje.
Krk vypadá dobře ale jeho pražce až tak moc ne protože i po seřízení krku drnčí struny o některé pražce.
Snímače jsou opravdu nic moc spíše nesrozumitelné a velikostně jsou na 8 strunnou kytaru což délka odpovídá délce snímače 101mm+- . (Info pro výměnu)
Tělo kytary je docela povedené na pár drobností.
Největší zklamání bylo že kytara nešla naladit do oktáv přesněji 5 struna je mimo dosah oktávy.

Závěrečně mi přišla kytara doufám že jen špatný kus.
Po opravě krku zarovnání pražců a posunutí 5 struny do oktávy což se musela posunout singl kobylka o téměř 10mm blíž ke krku a výměnou snímače za Aktiv EMG81-8 + elektroniku EMG potenciometry 250 a zabudování boxu na baterku.
Je kytara opravdu dobrá pohodlná dobře se na ni hraje po úpravě, opravě a seřízení.