Harley Benton S-620 TR Rock Series
Dostupný v krátkém čase (ca. 2-5 dní)
Dostupný v krátkém čase (ca. 2-5 dní)

Tento produkt byl objednán a dorazí v příštích dnech na sklad.

BB
Harley Benton S-620 TR Rock Series Guitar
Beetoven Beat: beetovenbeat(@)gmail.com 21.02.2019
S E-Shopem jsem nadmíru spokojený, vst?ícná komunikace a zbo?í bylo
dodáno v absolutním po?ádku. Kytara dorazila perfektn? zabalená a nepo?kozená dopravou. Kvalitou zpracování jsem byl mile p?ekvapme: korpus bez ?ádného kazu, tremolo Floyd Rosse bylo nastavené a neshledal jsem hrubé nedostaly, zpracování tremola bez kazu a pln? funk?ní, Krk p?íjemn? sedí do dlan? a mohu tvrdit, ?e na krku byla odvedená profesionální práce, dráty pra?ce za?i?t?né a krk nedrhne po p?ejetí do ruky. Lemování um?lou hmotou po okrajích krku bez zavát a celkový dojem - palec na horu.
Nultý zamykací pra?ec - sedí, a není ?ádná p?ipomínka, svou funkci plní na 100%.
Ladící mechanika m? taky mile p?ekvapila, je citlivá na jemné dola?ování, a navíjení strun jde zlehka.

Co více dodat ke kyta?e, m?l jsem v ruce spousty kytar, ale tento kousek m? opravdu oslovil, sníma?e jsou citlivé na tónová clonu a jsou opravdu hutný s vysokým ziskem. Na kytaru se hraje p?íjemn? a po p?l hodin? jsem si na ni zvyk, jako bych na ní hrál u? rok. Mohu kytaru jen doporu?it, Pro za?ínající kytaristy dobrá volba, a velké plus u této kytary je v cen? kytary - Floyd Rosse

Nahrál jsem i dv? videa na YouTube:
rozbalení kytary a test zvuku kytary.
Odkaz, rozbalení a první dojem z kytary:
zvuku - Harley Benton S 620 TR Rock Series