Harley Benton HB-40R

Odešleme pravděpodobně do Čtvrtek, 2.05.
L
Super kombo
Lumír 03.02.2022
Napíšu to stručně: za málo peněz hodně muziky.

MC
Na cvičení dostačující
Martin Cieslar 06.12.2022
Kupován pro kolegu na domácí hraní. Je spokojen. Samozřejmě nečekejte zvuk lampy, ale na druhou strany nezní vůbec špatně. V pohodě využitelný i na vystoupení v menším sále. V podstatě máte kombo za cenu jednoho lepšího pedálu a to je přece super.

K
Příjemné překvapení
Kury 04.03.2023
Kombo mám asi 8 měsíců na domácí cvičení a za tu cenu, nabízí vskutku solidní zvuk. Oceňuji připojení externího přehrávače. Za dobu co ho používám jsem nezaznamenal jediný problém. Potenciometry ani konektory nechrastí,reproduktor hraje pořád na jedničku. Zkreslený kanál není pro mě úplně ideální,ale to je spíš otázka vkusu, pořeším nějakou krabičkou od Harley Benton, mají širokou nabídku .Za mě určitě spokojenost.Jen tak dál.

J
Spokojenost
Jirka-V 22.01.2022
Celkově OK, jen je patrný brum ze zdroje napájení.

A
Anonymní 27.03.2023
Celé kombo je skvělá platforma pro začátečníky. Osvojíte si s ním základní potřebné znalosti se zpracováváním výstupu z kytar popřípadě baskytar. Na svou robusní konstruknci ovšem nedává ty nejlepší zvukové kvality například od amplifierů značky Boss, boužel pro silnější a hlasitější hudbu má velmi omezený EQ a gain. Na závěr dodám, že do paneláku bohatě stačí a počítejte s tím že sousedi nebudou úplně štěstím bez sebe.

Z
Vel dobré řešení pro pro přechod z akustické na El. kytaru
Zdnk 27.11.2023
K první el. Kytaře mám první větší kombo. Dříve jen malé pro elektro akustiku. Zvolil jsem jednoduchost v ovládání, před modelingem. Chci se naučit, jak postupně využívat všechny možnosti nového nástroje. Jednoduché ovládání umožňuje se učit, jak nastavit kytaru i kombo. Věčné jednání s obchodem a rychlé dodání. Výborný poměr cena/výkon.

a
Kombo
alinen 28.01.2024
Za mě veliké zklamání, zvuk úplně na prd, gain totálněk k ničemu, při vypnutí reproduktoru rána jako prase. takže už nikde více