Naskladnění během 8-10 týdnů
Naskladnění během 8-10 týdnů

Tento produkt bude brzy naskladněn a hned poté může být expedován.

p
pshop 18.04.2021
nákup v obchodě Thomann mě velmi mile překvapil. Průběh nákupu byl jednoduchý, přehledný a rychlí. Přeprava do ČR mě opět potěšila, protože za 2 dny byla kytara doma. A produkt jako takový je velmi kvalitní a má krásný zvuk. Je radost si zahrát :-) a určitě bych o příštím nákupu u Thomann.de neváhal. Určitě doporučuji

(Y
To hodnocení, odpovídá ceně.
( Y )ep 23.08.2023
Není to materiálově nejpevnější, což se projevuje na stabilitě tónu při hraní ale menzura a zvuk.. ..vinikající. Jenom žádné divočárny. Umístnění úchytu pro popruh u paty krku je rozumné řešení. Staromilci s uchcením na krku, by si moc nezahrály.. ..hodně by ty tóny, vlály. Nultý pražec a kobylka jsou dost poddajné a zejména kobylka, má tendenci drolit se u struny G. Je to problém materiálu.. ..dobrá zpráva je že i když se to udrolí, pořád to hraje.:D Což je velice milé.
Pár mých přátel si už tuto kytaru koupilo a jsou spokojení.
Je to druh kytary který když Ti upadne nebo se něco přihodí, nebudeš si kvůli tomu trhat vlasy a hryzat ret.:)
Zvukově a cenou, je to vysoký nadstandard.
Povedené.

T
TheAero 11.02.2024
S kytarou jsem velice spokojen, vzhled, zpracování i kvalita zvuku je při tak nízké ceně doslova božské.