Všechny ceny vč. DPH

Dodávku bez poštovného můžete očekávat pravděpodobně mezi Středa, 15.05. a Čtvrtek, 16.05.
r
rosta 19.04.2023
Spadla mě čelist!!!!!.... už hraju přes 40 let ..považuju za nejlepší Fender sérii Super Sonic..(samozřejmě mimo Eric Clapton Tremolux) měl jsem 60 i 22....naprosto univerzalní celolampové aparáty.. dotáhly MESU se zkreslením, co Fenderu vždy chybělo.. jestli tohle bude v řadě Tone Master.. tak okamžitě kupuju... ale zpátky...sám jsem vlivem doby přešel na digitál z důvodu velkých těžkých flašek...Mooer, Hotone, ale samozřejmě Kemper Stage (vše zakoupeno U THOMANN best of world) ale nešlo to, prostě to nehraje.. ... ale všechny těžké lampové aparáty prodány... objevil se hybrid: Tone Master... to je zase digitální sračka (jsem si myslel).... Né, Né, Né... je to sice digitál ale ...má vlastnosti 90 % flašky a 100% vzhledu a uživatelského komfortu... repro Celestion Cream, blízko Alnico na nakreslení lepší a pravé kombo velikosti Deluxe a Superonic SUPER... zase je to ten zvuk , jako když jsem hrál na flašky, ale ta váha ... půlka.. osobně si myslím, a to už psalo mnoho vlastníků Tone Mastera.. ve slepým testu... to nepoznáte... to chyby muzikanta při hraní to úplně zestřelí....už aby byl Tone Master Supersonic....