149 Kč

Dodání přibližně v rozmezí Čtvrtek, 9.05.Pátek, 10.05.
DM
Supeeeer
Dalik Mal 18.02.2020
Řikal jsem si kdysi dávno že Struny značky Ernie Ball nikdy nebudu puživat a to jsem udelal velkou chybu...

říkal jsem si jak docílit skvělého zvuku z kytary typu Les Paul v konfiguraci 2x P90 snímač (konkrétně jde o modely RM pickups)
a hele ten skvěly ostrý a teply zvuk tam je protě tyto struny Ernie Ball 2215 o síle .10 jsou prostě skvělá volba at uz na R?n?R, Punk, Hard Rock protě nadměrná spokojenost mohl bych doporučit všem co hledají dobry zvuk dobrou kvalitu a taky vyšší výdrž ;)

Pro a proti ?
-nic mě nenapadá. ladění drží
-zvuk taky
-kvalita je porad skvělá
-nepraskají tak často jako struny zn. Gibson, Pyramid...
-cena je libová

Jednoduše řečeno nejlepší truny na truhu co se týče deítek ;)

P
Struny na elektrickú gitaru
Pyranoja 27.04.2021
Tieto struny používam už roky na všetky gitary. Je super, že sú hybridné a tým pádom basové struny sú zo sady 12 a majú dobré spodky a dobre sa chytajú barové akordy, zatiaľ čo tenké struny sú zo sady 10 a výborne sa sóluje. Dobrý pomer pre doprovodných gitaristov.

w
Těžkej spodek
w1ck 03.04.2023
Po výměně z obyč Ernie Ballu na tenhle model, sem si málem sedl na zadek. Zvuk se stal mohutnější, uvěřitelnější a pro mě, alespoň pocitově lepším.

A
Pouzivam na Gibson SG Standard
Anonymní 14.04.2016
Super kompromis. Poddajne struny na solovani a zadne blato na doprovody. Zvuk si porovnat z nedostatku zku¨enosti s ostatními znackami nedovoluji.

Q
Ernie ball
Qvas002 08.08.2023
Jedny z nejlepších strun jak na podlaďování tak na standartní lazení. Na standartní je zvuk krásně prolezávý a tvrdý přesně to co jsem očekával.

L
Liush 01.12.2019
Fantastické struny, dlouhá životnost, dobrý tón!

c
cukero 18.09.2022
Som velmi spokojny s touto kombinaciou na sest strunovu podladenu gitaru

M
Earnie Ball klasika
Milda 11.10.2023
Má oblíbený klasika, používám už léta na drop D a klasické ladění a neměnil bych