Digitech The Drop

Odešleme pravděpodobně do Pátek, 10.05.
H
Hodogfrtt 14.04.2020
Pedál je pro mě naprosto dokonalý. Pokud si na zkoušky, hraní, nebo jen domácí cvičení nechcete tahat více kytar, či po každé písničce přelaďovat, tak je pedál jako dělaný i pro vás.
Drop je celokovový a v ruce působí velmi kvalitně.
Je potřeba brát na zřetel, že pedál potřebuje 300 mA. Adaptér je sice součástí balení, ale pokud budete chtít Drop zařadit do pedal boardu bude potřeba ohlídat si, zda to váš zdroj zvládne.
Jediné, co bych pedálu trochu vytknul, je lehká změna zabarvení zvuku po zapnutí, ale není to nic hrozného a celkově plusy drtivě převýší mínusy.

H
Baskytara
Honzík 27.07.2023
Efekt používám příležitostně pro baskytaru na podladění o půl tónu a o jeden celý tón. V tomto rozsahu se mi zdá, že pedál funguje výborně. Pro větší podladění při pravidelném hraní bych raději podladil celou baskytaru. Jinak používá tento efekt celá kapela, tedy kromě mě i oba kytaristi.

J
Spokojenost
Jirka-V 02.08.2023
Drop je velmi užitečný pomocník třeba na cestách (s jednou kytarou), celkově je málo věcí, co by šlo výrobkům od Digitechu vytknout.

p
prazaci 06.05.2023
Best pedal for metal players that do not want to buy multiple guitars for different tunings.