555 Kč

Dodání přibližně v rozmezí Středa, 15.05.Čtvrtek, 16.05.
BV
Bílá Vrána 23.11.2022
Struny mají bohatý a plný zvuk, pocit při hraní je skvělý. Nepříjemné škrkavé zvuky při posouvání akordů jsou velmi omezeny, ale nezmizí úplně ani při použití GHS Fast Fret, který používám neustále. Obával jsem se, že zvuk bude trochu tupý a slabší - to v žádném případě není. Tuhost strun 12/53 je naprosto bez problému, nalezl jsem v nich ideální struny pro moji Epiphone Zenith Masterbilt Classic. Ještě jednou musím vyzdvihnout jejich velmi silný zvuk. Rozhodně doporučuji, zejména pokud s jinými strunami nepříjemné škrkavé zvuky při posouvání akordů jsou problémem, který musíte nějak vyřešit. Že jsou drahé? Za kytaru jste jistě utratili "majlant", tak snad chcete její zvuk naplno využít a nebudete ji asketicky dusit pod lacinými dráty!