444 Kč

Odešleme pravděpodobně do Pátek, 3.05.
Z
Zdeněk 15.06.2020
Velice dobré xlr kabely používám je jako cestu pro signál z dj mixu Allen & Heath Xone 23 do dps procesoru Rane 26Z , materiál z kterého jsou zhotoveny je velice slušný -guma vypadá kvalitně i šířka opletu je velmi dobrá, kabely se nešpiní ani při používaní venku zatím tedy . Za mě doporučuji nákup.

J
Skvělá volba
JirkaJ 29.08.2022
Velmi kvalitní zpracování.
Kabel je dobře ohebný a zároveň velmi pevný. Používám ho v domácím prostředí, ale věřím, že vydrží i hrubé zacházení. Navíc "modrá je dobrá".

Š
Best Cable!!!
Št?pa 01.12.2023
Corodial connectors for this prize. Very beautiful. I use this cable for microphone in the studio. Everytime I plug cheaper cable I hear the difference in quality. So I really recommended this cable for studio purposes.