Behringer X AIR XR12

Odešleme pravděpodobně do Úterý, 7.05.
M
Paráda
MEELA 23.07.2021
Ovládání na tabletu je potřeba si vyslechnout od profíka, který to zná a nastaví Vám mix jak potřebujete. Já jsem si spoustu věcí nechal přejmenovat (efekty, BUS ..) a teď se mi zvučí jak v pohádce. Připravíte si presety na cokoliv (kytara, housle, čelo, zpěv ženský, zpěv mužský, speakery, saxo ...) a když je potřeba jen vyvoláte. Do odposlechu si dáte jen to co chcete a to bych mohl pokračovat do nekonečna. Za mě přechod z analogu na digital padlo do noty a tímto výrobkem určitě chybu neuděláte. Na větši množství připojených nástrojů zvolte X AIR 16 nebo víc.

ZS
X Air 12
Zlatko S 18.10.2021
It works great.
It's quite easy to connect, has many options. I recommend.

L
Doporučuji zakoupit!!
Luděk 27.01.2020
Doporučuji, ovládání přes notebook skvělé pomocí android emulátoru, ladění parametrů ekvalizéru parádní, nastavení dvou odposlechů také, nahrávání na USB, o mnohem lepší zvuk než z analogu.

A
Super
Anonymní 29.06.2016
Mix je velmi dobry a jednoduchy.jedine ze mi odisiel asi zdroj vo vnutry tak to prave reklamujem.

R
Radim77 18.03.2018
Ideální na men¨í akce

C
Dobrý mix
Cecullo 14.08.2023
Jednoduché ovládání, rýchlá odezva v nastaveních, dobrej zvuk, určitě lepší než analog. Doporučuji.