Naskladnění během 2-3 týdnů
Naskladnění během 2-3 týdnů

Tento produkt bude brzy naskladněn a hned poté může být expedován.

OV
Odpovídající ceně
Ondřej Vencko 10.09.2019
Efekt jsem zakoupil nedávno a je to má první zkušenost s multiefektem životě. A jsem s ním spokojen.

Pedál je kompaktní, lehký a jednoduchý na používání. Potěší jeho paleta zvukových možností, sympatický vzhled či možnost napájet ho jak baterií, tak adaptérem. V kombinaci s nízkou cenou jsou toto pozitiva, které tento chlapík nabídne.

Ovšem ne všechno je na něm perfektní. Vytkl bych například obtížné vyměňování baterie, pokud se rozhodnete ji používat. S tím jde ruku v ruce i celoplastové provedení, které může někomu působit pocit lacinosti, ačkoliv já osobně s tím problém nemám.

Závěrem bych chtěl jen říci, že na tak levnou cenovku se jedná o solidní efektový pedál, a ačkoliv se nejedná o světovou špičku, nabídne vše, co může začátečník potřebovat.

Spokojenost na místě. :)

C
Cacamil 27.05.2021
Jednoduché intuitivní ovládání , dobré zpracování . Spokojenost

H
základ za dobrý peníz
Herri 01.01.2024
náznak modulace a pink pong delay , vše ve stereo. pro základní dobarveni tónu je použitelný zejména chorus a nejvíce využiji echo. Mixem raději šetřit aby se nekazil kvalitní lampovy zvuk. Pro el. klávesy nebo levné polovodičove zesilovače bude myslím tento efekt adekvátní.