AKG Perception Live P5s

Odešleme pravděpodobně do Středa, 8.05.
Daniel Švab 27.04.2021
Za tyhle peníze naprosto dokonalá volba. Bytelné zpracování, nevazbí, nebere boční ruchy. Máme dva kousky ve zkušebně a je radost do nich béékat. Zvuk z nich je vyvážený a naprosto bez sykavek .....

F
Doporučuji
Fany 31.05.2019
Tento produkt doporučuji. Naprostá spokojenost.

F
FerryM 26.03.2021
Tento mikrofon splnil mé očekávání. Dobré vlastnosti i zvuk. Měl jsem před tímto mikrofonem Electro Voice ND76 Dynamic Cardioid Vocal Microphone a musím napsat, že je celkem srovnatelní s AKG Perception Live P5s. S AKG je to tak, že za málo peněz je dost muziky.

m
mojeporsche1 28.06.2020
Mikrofon AKG perception P5s mám když předtím jsem používal Shure SM 58 a posledně Samson Q 7. AKG ečko je na přibližně stejné úrovni a používám jej na svůj zpěv. Skutečně ve zvuku nevidím rozdíl mezi nimi, jen cenově ve srovnání se Shurem. AKG gečko má krásně zbarvený hlas prakticky v celém rozsahu, jen se mi zdá že ve své malé zkušebně co mám trošku při větším zesílení nabírá t.zv. vazbu, ale to se projevuje jen v slabším rozsahu.Na hudební nástroje jsem AKG nepoužil, jen na zpěv , a na ten je hlavně používán.Za malé peníze má i na mikrofonu vypínač, což předešlý Samson neměl, a to je výhoda.

S
Saxofonista007 17.03.2023
Mikrofon pro nenáročné aplikace - vhodný pro tenorové a vyšší hlasy. (primárně na ženský vokál).