Zoom Multi Stomp MS-50G

Dodání přibližně v rozmezí Středa, 15.05.Čtvrtek, 16.05.
S
Spousta efekt?, za tu cenu dobrý
Skřítek 21.01.2019
Pou¸itelné s drobnými výhradami.

Do p?ístroje se dá nahrát spousta efekt? a najdou se i opravdu pou¸itelné. Líbí se mi chorus, emulace pru¸inového dozvuku, i hall je tam dobrý. P?kné zkreslení není ¸ádné, v nouzi se dá pou¸ít v kombinaci s chorusem, ale nic moc. Efekt sice nemá True Bypass, ale p?i "pr?chozím" stavu bez efekt? ovliv?uje zvuk jen minimáln?, dá se to p?e¸ít. Trochu mi vadí, ¸e nemá nic na vypnutí v¨ech efekt? sou?asn?. Dá se to obejít tím, ¸e se jeden patch dá ud?lat bez efekt? a cyklováním na n?j p?epnout. Pokud je t?ch patch? hodn?, je to problém, ¸e musíte od¨lapat celé kole?ko. Výrobce prost? nepo?ítal s tím, ¸e bych cht?l n?kdy taky hrát úpln? bez efekt?.