Tvorba tónu

Všechny ceny vč. DPH

Dodávku bez poštovného můžete očekávat pravděpodobně mezi Středa, 15.05. a Čtvrtek, 16.05.
v
Rozvoj hry díky novému pozounu
vaclav12 24.06.2022
Pozoun jsem koupil na základě rady mého učitele pozounu a také podle recenzí na internetu. Doporučuji pro hráče mírné pokročilé a pokročilé. Z hlediska pozounových nástrojů to řadím do vyšší střední třídy, protože do profesionálních nástrojů tomu ještě trochu chybí. Ale za sebe mohu říci, že se uplatní svým kvalitním zvukem ve všech typech orchestrů, i v solovém hraní. Zkoušel jsem rozsah a ozývá se nádherně od kontra B až do b1, pak jsem již limitován svým rozsahem na nátrubku (zkoušeno na dodávaném nátrubku).
Po 2 týdenním každodenním hraní si ho velice pochvaluji. Je dodáván s praktickým pěkným pouzdrem s veškerým příslušenstvím, co je pro hraní na pozoun potřeba (univerzální nátrubek, krém na snižec, olej na mechaniku, leštící hadřík, atd.).
Za sebe mohu tento pozoun opravdu doporučit, avšak jsem ovšem pouze obyčejný student, který má hudbu jen jako významné hobby.
Tvorba tónu