Thon Soundcraft Signature 22

Odešleme pravděpodobně do Úterý, 7.05.
V
Vla?a 10.08.2021
Case jsem koupil pro bezpečnou přepravu mixážního pultu Soundcraft Signature 22 MTK . Dle zobrazení v nabídce se zdál velmi bytelný a o tom jem se přesvědčil po obdržení balíku s case. Spodní část se dá použít jako pevná podložka pod mixem jak už na stojanu, také na stole. Jsem s ním velmi spokojen až naváhu. Je trochu těžší, ale bytelné konstrukce. Vnitřek je obložen pěnovým polstrováním, takže mix je jako v bavlnce a pod mixem je úložné místo pro napájecí kabel i nějaké patch kable... Case by jsem doporučil všem co chtějí mít jistotu bezpečné přepravý mixu.

A
Jako v?dy m? výroba Thon cas? nezklamala.
Anonymní 17.01.2017
Kvalitní kufr, mohl by být lépe p?isp?soben pro montá? multipinového konektoru. Vývod kabelu pro napájení ze spoda mixu by mohl být také lépe vymy?len. Ven z pod casu jde h??e. Byly by lep?í v?t?í rozm?ry, ale váha by u? byla moc veliká. Nicmén? dobré zpracování. Jsem spokojen