629 Kč

Odešleme pravděpodobně do Sobota, 4.05.
M
Misak 14.04.2021
Byla by užitečná ještě malá kapsa na drobnosti (například v rámci stávajících) a možnost kytaru v pouzdře uchytit suchým zipem.
Ale s pouzdrem jsem jinak spokojený. Je za skvělou cenu, kytaru chrání dobře a dobře se nosí.

D
Výborný gigbag.
Dzetro 21.03.2020
Koupil jsem na Harley Benton HB 35. Skvělý obal za skvělou cenu. Silné polstrování, kvalitní zpracování, kapsy na příslušenství.
Mohl by být tak o 15 cm kratší ale pravděpodobně je delší pro kytary s delší hlavou a možná i pro 12. strunné modely ES 335.

M
standardní základní bag
Micronimus 07.03.2023
Kupoval jsem k semi-akustice. Provedení je kvalitní, šití i zipy jsou dobré. Netuším jak to bude s nepromokavostí. Výstelky jsou tlusté, k poškození kytary by tedy nemělo dojít. Oceňuji 2 kapsy (velká + malá). Chybí mi ale vcelku důležité detaily jako je ucho na straně krku nahoře (na přenášení a držení kytary "na stojku" dobré) a pak vcelku důležitý detail, uvnitř mi chybí poutko se suchým zipem na zafixování krku kytary v pouzdru. To jiná pouzdra standardně mívají

S
Chybí vnitřní uchyceni kytary za krk
Skřítek 16.09.2023
Pouzdro dobré, do kapes dám zesilovač i krabičku. U pouzdet ritter jsem zvyklý na držák se suchým zipem, do kterého chytím kytaru za krk a líp se pak do pouzdra dává a nrvypadne, když třeba zapomenu zavřít zip a ppouzdro zvednu.

D
Měkký obal
Dunhill 12.12.2019
Dobře zpracovaný, celkem bytelný obal s velkou kapsou a popruhy na ramena.

J
Joola 27.09.2023
Perfect Gig bag I was searching for for my Starcaster. The pockets offer enough space for everything I need. Safe for the guitar. Thanks.

P
gigbag
PetrMi 28.03.2024
nice and economical gigbag. Looks better than I expected. Zipers are too long, I am afraid if they open accidentally, I can lose all pockets contents.

RH
Super
Ruda Herák 31.03.2024
Pouzdro je opravdu kvalitní a za dobrou cenu. Doporučuji
The case is really good quality and for a good price. I recommend

m
michal_k 26.03.2024
Prostě funguje. Dobrá kvalita i cena.