Tech 21 SansAmp Bass Driver DI V2

Odešleme pravděpodobně do Středa, 8.05.
T
Studiová legenda
Thorn808 07.10.2021
někdo musí použít na basovou stopu bambilión pluginů, někomu stačí jeden pedál co to dělá pořádně... Ano, je to vlastně jen jeden zvuk a jeho derivace (SVT), ale to jsou ostatně i jiné pedály. Mě osobně tento zvuk přijde nejuniverzálnější. Zatím jsem nedospěl k chuti na jiná zkreslení (např B7K mi nepřijde tolik univerzální)... Krabička oproti první verzi má i ovládání středů (konečně!) a shifty pro střední a basové frekvence, což je rozhodně výhoda pro použití s pětistrunnou basou (dnes už pomalu standard). Pokud budu brát jako etalon Behringer BDI21, který je mnohem prodávanější a používanější než originál tak BDDI má mnohem čistší zvuk, lepší dynamiku, nešumí, má mnohem kvalitnější zkreslení a mnohem více gainu a síly signálu. BDI21 je tak vlastně úplně jiný pedál, s trochu podobným ale silně podvýživeným, nedobře zabarveným zvukem. Po všemožných peripetiích a vzteku jsem konečně našel zvuk který mi vyhovuje. malá hezká krabička, která se bez problému vejde do každého basového kufru. Za mě nejlepší ve všech směrech. Peněz nelituju, lituju toho, že jsem ho nekoupil o několik let dříve.

Aktualizace 12/2023: mám doma pěknou řádku basovejch předzesilovačů, ale vždy se vrátím k sansampu protože to je prostě univerzální zvuk, kterej sedí úplně všude....