639 Kč

Odešleme pravděpodobně do Pátek, 10.05.
p
opravdu skvělý poměr cena / výkon
prusakinstruments 22.11.2023
Mikrofon D1 jsem srovnal s Beyerdynamic TG V35, TG V50 a TG V70. No při stejném nastavení měl silnější zisk než V35 a více basů a středobasů, což není nic co by u V35 nevyřešila drobná úprava ekvalizéru, odolnost proti zpětné vazbě velice podobná. U V50 je zisk již silnejší než u D1 i když zase né o moc, V50 zní tak nějak kultivovaněji má příjemně teplou a kulatější barvu, V70 je samozřejmě už ve všem o velký kus dál, což vzhledem k tomu, že stojí mnohonásobně více by, asi měl. Pozor na vzdálenost od mikrofonu, i při poměrně malém oddálení silně klesá zisk oproti Beyerdynamic. Přesto jsem za tu cenu nadšený, konstrukce bytelná, zvuk při troše práce z ekvalizérem je velmi slušný. Ostudu vám určitě neudělá. Pokud hledáte opravdu směšně laciný, bytelný a dobře znějící mikrofon, tak asi nic lepšího nenajdete. K tomu dostanete pěkný kufřík a solidní držák, který jde sice nasadit ztuha, ale mikrofon v něm opravdu drží.