Naskladnění během 3-4 týdnů
Naskladnění během 3-4 týdnů

Tento produkt bude brzy naskladněn a hned poté může být expedován.

L
Steinberger Guitars GT-Pro Deluxe - Malá a lehká
LubosP 14.08.2023
Kytaru mám skoro rok, lehká na hraní ve stoje, malá na převážení, ladění drží. Není tak pohodlná, ale dá se zvyknout - hrany tlačí a na 24. pražec se skoro nedostanete. Výklopnou nohu jsem nahradil zarážkou z 3D tiskárny. Proč za ty roky neupravili ergonomii, přidat trochu zaoblení, hlavně pro přístup k 24. pražci.
Taška se převažuje, stačilo by posunout držadla. Zip je opačně, na straně tremola, u krku je taška sešitá. Zkrátka, do tašky se špatně ukládá, tady někdo nepřemýšlel.
Prostřední snímač je slabší, dá se rychle použít na méně zkreslené hraní a trochu překáží trsátku.
I když má kytara k pohodlnosti daleko, momentálně ji preferuji, nechce se mi brát superstrata z mahagonu, připadá mi najednou obrovský a těžký. A když přidáte místo kabelu bezdrát, krásná volnost.