Stairville Led Bar 240/8 RGB DMX 30°

Dodání přibližně v rozmezí Čtvrtek, 2.05.Pátek, 3.05.
s
Lacné ale dobré LED BARY
silvo 11.04.2016
Stairville Led Bar 240/8 RGB DMX 30° som kupoval pre jedno konkrétne divadelné predstavenie, na stage v tvare kríza bolo rozmiestnených 12 Stairville LED bar ov. Vyuzíval som ich z casti na nasvietenie prostredia ( do okola podia som mal hazery ) a pri tmavych prestavbach mi na slabej inzenzite lemovali celé pódium cize bolo to bezpecnejsie pre vsetkych .

Na led baroch sa mi nepacilo hlavne strasne krehke a slabe plexisklo navrchu a rozmiestnenie DMX konektorov. (napájacie konektory su pekne rozmiestnene nalavo a napravo, pri seriovom zapajani vyborna vec, no dmx su oba na jednom mieste. )

Inak svietivost maju vybornu, rozptyl taktiez na LED bar dostacujuci , urcite ich este vyuzijem na nasviecovanie roznych interierov, stien , stanov.
cez DMX som vyuzival ovladanie pomocov 3 dmx kanalov, no skusal som aj ine nastavenia, a pekne sa da regulovat a nastavovat kazdy jeden z 8 segmentov. predprogramovane programy taktiez? niesu na zahodenie.

Celkovo LED bary hodnotím velmi dobre , nie je to profi bar, ale velmi sa mu priblizuje za zlomok ceny.

HF
Hudba Filip 06.11.2019
Používám tato světla jako mobilní DJ a osvětlení interiéru na firemních akcích. V poměru cena/užitná hodnota nemá podle mě konkurenci. Jednoduché ovládání i při řízení DMX žádný problém. Robustnost tady není moc velká, přece jenom je to všechno v plastu, ale musíme to brát vzhledem k ceně. Za mě v pohodě.

A
Maximálna spokojnos?
Anonymní 31.03.2017
Daný produkt som si zaobstaral hlavne na nasvietenie stien spolo?enských miestností. Prvé ?o ma milo prekvapilo je hmotnos? Stairville Led Bar 240/8, sú ve?mi ?ahké a skladné na to ¸e majú jeden meter. Disponujú dostatkom prednastavených re¸imov samozrejme pokia? sa zapoja cez DMX tak sa dá robi? hádam ?oko?vek.

RJ
Dobrá cena vs kvalita
Rene Junior 12.10.2021
Chtěl jsem lehká, levná a funkční led světla (bar), což jsem dostal, takže spokojenost. Světla jsou lehká protože jsou z plastu. pokud chcete aby hodně vydrželi, tak si kupte jiný model. Vypadají trochu cheap ale funkci plní výborně...po roce užívání stále fungují bez problémů.

F
cena-kvalita
Flagus 08.08.2019
Myslim si ze za danu cenu je tento bar na velkej urovni ako spracovanim tak svietivostov mam 10 kuskov a planujem dokupit dalsie za mna palec hore

m
matuspeet 30.07.2019
Super svetla, silna svietivost, a super programy na svietenie, odporucam!

J
Jaginko 07.03.2022
dobra svetelnost a jednoducha obsluha velmi lahke

A
Anonymní 17.11.2016
Kupili sme 24pcs a neviem si ich vynachvalit. :) fakt pecka, samozrejme to zavisi od aplikacii a od toho co clovek od toho caka. Nase predstavy sa naplnili

m
martin807 22.10.2018
super svietivos? .. perfektná kvalita .. ¨koda ¸e nemá dialkoý ovlada? ina? super

g
genrotSK 03.05.2018
uplne paradne masinky...kupil som 12 v roku 2013 a stale to svieti nemam s nimi najmensi problem....nasvietim co potrebujemfakt parada za tu sumu