Millenium PD-222 Pro Serie BD Pedal Left

Dodání přibližně v rozmezí Čtvrtek, 2.05.Pátek, 3.05.
MI
Moral Insanity drummer 15.10.2020
jako levoruký bubeník mám omezené možnosti výběru dvojšlapek (Double Bass Drum Pedals). Mám dva kusy tohoto produktu, jeden používám doma na tréning na elektronické bicí a druhý na zkušebně. Pořídil jsem si první na zkoušku s tím, že se jedná spíše o low-endový produkt, ale velmi mě překvapil, a proto jsem si pořídil druhou, abych ji nemusel přenášet z místa na místo. Dvojšlapka má pevnou a stabilní konstrukci, dvojitý řetěz, a narozdíl od jiných produktů lze obě její části po odstranění kardanové hřídele použít samostatně na dva kopáky (single bass drum pedals). Za stanovenou prodejní cenu super, snese srovnání i s mnohem dražšími značkovými produkty.