Midiplus X2 mini

Dodání přibližně v rozmezí Čtvrtek, 9.05.Pátek, 10.05.
T
Thorn808 13.01.2022
vybral jsem si tuhle klávesničku místo Arturia Keystep, která je mnohem dražší a plastová, tohle je kovová klávesnice s praktickými funkcemi, klaviatura (akce) asi nejlepší u midi kláves vůbec, šířka kláves je standardní, jen jsou kratší, takže se na to dobře hraje, kolega s větší rukou měl ovšem problém s délkou kláves. občas se mi stane že si během hry posunu modulaci a rozhodím zvuk. dotykové plochy jsou velice citlivé. Fantasticky zpracované. víc nepotřebuji. S tímto pouzdrem se mnou cestuje kamkoliv: <a class="article link" href="https://www.thomann.de/cz/analog_cases_glide_case_beatstep_pro.htm">Analog Cases Pulse Case BeatStep Pro</a>