Všechny ceny vč. DPH

Dodávku bez poštovného můžete očekávat pravděpodobně mezi Středa, 15.05. a Čtvrtek, 16.05.
R
Super zpracování, zvuk...
RKP 20.08.2020
V porovnání s RCF Art, které má více než dvojnásobný výkon hraje vyrovnaněji a vzhledem k citlivějšímu driveru výkon nechybí.
Bedna má kvalitní zpracování a hlavně to není plast. Navíc oproti jiným značkám má vestavěný DSP se čtyřmi presety, dvě hnízda, jedno 5° náklon a konektor Powercon. Za ty prachy pecka!!!

T
Příjemné překvapení !
Tonda 04.08.2019
Chtěl jsem hlavně dřevěnou ozvučnici. A 10" repro.
Tahle bedna mě příjemně překvapila. Naprosto kvalitní zpracování. Zvuk je nádherný, čistý, silný a spousta středů ,čitelné výšky. Basů je tak akorát. Srovnával jsem ji z RCF 710.
RCF 710 MK4 nemá žádné středy oproti téhle LD STinger.
Pro muzikanty rozhodně doporučuju LD Stinger 10A !
+ čistý silný projev
+ vyrovnaná charakteristika
+ krásné zpracování
+ dřevěná konstrukce
+ BMS driver hraje nádherně, lépe než RCF drivery

- pokud chcete bednu provozovat bez subu na (fullrange) tak jí brzo dojde dech,

Doporučuju kombinaci s nějakým sub. např s DB Technologies Sub612 spolu to hraje krásně !