JBL Eon One Compact

Odešleme pravděpodobně do Sobota, 11.05.
MH
Celkově dobrá bedna.
Michal H 15.04.2020
Pro profesionála to asi úplně není (co se zvukové kvality týče), ale rozhodně je hlasitější než Bose a má spoustu fajn funkcí. Ocenil jsem aplikaci. Chvilku to trvá, než se naučíte ovládat efekty, ale minimálně reverb používám na kytaru často. Občas chorus. Na zpěv máme vokální procesor, takže to není potřeba. USB je skvělá vychytávka, dá se tak nabíjet např. bezdrátová sestava. A taky jsem rád za 3 kanály + BT. Když chceme zpívat 2, tak se nemusíme mačkat k jednomu mikrofonu. Kdyby byla ještě trošičku vyladěnější zvuková část (neříkám, že je vyloženě hrozná, ale šlo by to trošku poladit), tak by to byla naprosto bezkonkurenční bedna

GV
Bezdrátové Repro JBL PROFI
Georg V 03.05.2022
Tento reproduktor vyniká skvělou výbavou. Umí 4 kanály vstupy, včetně výstupu pro další napojení. Využívám i Broadcast Bluetooth, ale také nastavení echo či dalších filtrů pro nástroje. Využívám pro obřady, ale také pro odpolední siestu na akcích. Výdrž je velká a nebyl problém hrát minimálně 7 hodin, kde mi na baterii zůstalo ještě 50%.
Určitě doporučuji, kdo potřebuje různorodé nastavování.

DR
Dj Réva 07.09.2023
Naprostá spokojenost i dostačující vydrž baterie. Ideální na ozvučení svatebních obřadů, kongresů, narozeninových oslav a nebo jako jen podkres. Nastavení zvuku trošku zabere čas, ale to je jen detail který časem nebude nikomu vadit.