489 Kč

Odešleme pravděpodobně do Středa, 19.06.
k
skladacka pro dceru
kashmir2209 19.02.2021
Tenhle set jsem bral jako hracku - skladacku pro dceru, ktera si tim, ze si postavi hudebni nastroj, bude mit alespon snahu se na nej i naucit hrat. Brali jsme to i jako vytvarny ukol, vyzdobit si po svem telo a krk. K tomuto ucelu je produkt vyikajici, Je dodany v raw - neopracovane forme, takze si kazdy muze nalozit se svym po svem. (moje dcera zdobila decoupage stylem a vypada to super)
Montaz - krk je malicko do vrtule, ale to se da napravit tim, ze se nepatrne podlozi hmatnik. Navrtane dirky na kobylku jsou mirne vyosene, tale nic, co by se nedalo upravit. Za tohle davam tri hvedicky.
Zvuk - kupoval jsem rovnou i jine struny, takze nedokazu posoudit, jak hrjou ty puvodni. Ale zvuk ma ukulele pekny.