Naskladnění během 9-12 týdnů
Naskladnění během 9-12 týdnů

Tento produkt bude brzy naskladněn a hned poté může být expedován.

Z
Krásná kytara se skvělým zvukem
Z.D. 15.05.2022
Poměr cena/výkon jednoznačně 100%.

Kytara byla skvěle seřízená, je bezvadně hratelná a pro začátečníka určitě velmi dobrá volba. Pořizoval jsem ji jako experiment a počítal s tím, že ji budu muset pořádně seřídit, ale to se nestalo a už tři dny si užívám úžasný pocit z hraní.
Jediný znatelný mínus je tremolo páka, která má znatelnou vůli po zašroubování. Také ladící mechaniky působí levnějším dojmem, ale všechno funguje a pokud nepoužíváte divoce tremolo, tak drží ladění.
Zvuk má kytara opravdu velmi dobrý.
Za tuhle cenu jednoznačně skvělá volba pro začínajícího hráče a vřele doporučuji.

s
staanoo 08.04.2021
Kedze uz mam gitaru znacky Harley Benton, tak som priblizne vedel akej bude kvality. Farba v skutocnosti je este krajsia ako na fotkach.
Kvalita spracovania je dobra, az na ostre hrany prazcov na spodnej casti hmatnika, ale tie som prebrusil a teraz je vsetko OK.
Hratelnost a zvuk gitary je dobra.
Za tie peniaze nie je co riesit :)