Harley Benton SC-450 CB Classic Series

Dodání přibližně v rozmezí Středa, 15.05.Čtvrtek, 16.05.
S
Skvělá kopie Les Paul
Simanski 30.07.2021
Kytara je velice hezká, a má náherný lak, který mě až překvapil. Ladění drží obstojně. Co se snímačů týče, nejsou nejsilnější ale přijde mi, že mají takový ten správný vintage sound. Hmatník zpracovaný velmi dobře: práce na pražcích 7/10

LS
Would prefer Rosewell pickups
Lanza Sagrada 30.11.2022
If I could go back, I'd spent more money on the more expensive version with Rosewell pickups and better looking tuners. In future I will fix those issues on this guitar aswell, however the way the guitar is made is perfect and has no flaws. I also suggest you should get stuffed leather strap, since it's pretty heavy.

JC
Jind?ich CZ 01.12.2023
Kytaru jsem koupil protože les Paul byl mým snem. Za tu cenu jsem nečekal nic extra ale musím říct že mě kytara velmi překvapila zpracováním,krásným lakem a hlavně zvukem.po připojení Harley Benton SC 450 classic sb na aparát Marshall Mg50fx jsem byl v šoku že za tak nízkou cenu lze dosáhnout tak úžasného a kvalitního zvuku.vřele doporučuji.jedina věc kterou bych vytkl je váha ale s tím se musí u les Paula počítat a je jedno od jaké značky..