Harley Benton PowerPlant ISO-10AC Pro

Odešleme pravděpodobně do Středa, 8.05.
k
kytarony 08.06.2022
Mám jej několik měsíců a nic negativního jsem na něm neshledal.
Vyhovuje mi funkčností, hmotností i rozměry, a 10 samostatných napájecích slotů včetně 4 s nastavitelnou voltáží je dostatečný i pro velký pedalboard.

x
Jestli může být zdroj cool... tak tenhle rozhodně je!
xrichie 18.09.2023
Potřeboval jsem zdroj, do svého nového pedalboardu na platformě HB SpaceShip 80.

Měl jsem pár favoritů od HB a nakonec vyhrát tento a to hlavně z důvodu, že nemá externí adaptér a připojuje se klasickým "euro" kabelem. Nechtěl jsem do budoucna řešit překroucený/ulomený kabel externího adaptéru ani jeho "balení" do pedalboardu... Prostě myslím, že je to bez něj spolehlivější.

Adaptér je fakt pěkný kus HW, na adaptér vypadá až prémiově. Zvukově vše OK, nic nešumí, nehučí, hřeje tak cca "normálně". Napájení je k dispozici dostatek, dokonce jsem vyšetřil jedno pro napájení LED pásků.

Co mě celkem překvapilo/potěšilo je to, jak pěkně byl adaptér zabalený... až to budilo dojem prémiového výrobku.

Takže adaptér můžu maximálně doporučit, nemám nejmenších výhrad, naopak. Opět palec nahoru pro HB! Ta značka mě baví čím dál víc!

MB
Michal Benes 13.04.2023
Skvělý zdroj za ty peníze. Trochu hřeje, ale to nevadí. Perfektně odstíněné a odizolované. špička!