Naskladnění během 11-14 týdnů
Naskladnění během 11-14 týdnů

Tento produkt bude brzy naskladněn a hned poté může být expedován.

g
guitarist1 05.05.2019
Za danou cenu dobrý nákup. Původně jsem koupil jako dekoraci na zeď, ale po vyzkoušení jsem se rozhodl pro přestavbu tak, že zbylo jen dřevo. Po srovnání krku a přebroušení pražců, výměně snímačů, nultého pražce, ladících mechanik a kobylky hraje kytara jako originál Gibson ES a celá přestavba včetně kufru a práce kytaráře vyšla pod 1000 euro. Vlastním i originál USA Gibsony a Fendery a rozdíl 2000 euro oproti USA výrobě po přestavbě slyšet není.

S
Výborná gitara!
SP01 24.08.2018
Gitara splnila moje ocakavania, sice som na nu musel dlhsie cakat (asi 3 mesiace) ale oplatilo sa. Po rozbaleni sa na gitare nachadzali mensie necistoty z vyroby ale po vycisteni bolo vsetko v absolutnom poriadku.
Spracovanie-> vyborne, dokonca aj nastavenie nastroja. Stacilo len naladit a hrat. Profil krku je taktiez v poriadku. Prazce nepretrcaju, nenasiel som ziadne dead-spoty. Mechaniky maju hladky chod a pocas hrania drzali, takze im nemam co vytknut. Pickguard je OK.
Zvuk-> Snimace 2x HB s moznostou splitcoil, ponukaju mnozstvo kombinacii medzi jednotlivymi snimacmi a teda aj rozne farby zvuku tohto nastroja. So zvukom som bol spokojny, basove tony a sustain ma prekvapili.
Zaver-> Nastroj je vyborny, zvuk je decentny, a zatial nie je nic co by som oznacil za nejake negativa. Urcite odporucam.