Naskladnění během 5-7 týdnů
Naskladnění během 5-7 týdnů

Tento produkt bude brzy naskladněn a hned poté může být expedován.

MC
Za ty prachy neuveritelne!
Martin Cieslar 02.01.2022
Necekal jsem nijak extra zvuk za tak malo penez, ale nektere presety mi doslova vyrazily dech. Ta krabicka hraje neuveritelne dobre. propojil jsem ji s 15W kombem od Harley Benton a tenhle setup hraje jak milion dolaru. Vybrone zarizeni i pro nahravani, velice jednoduche propojeni s PC a tim padem i neskutecne moznosti nastaveni a moznosti tvorby novych zvuku. Koupim si i vetsi verzi Pro. Jedina vec, ktera me otravuje je, ze jsou pouzite bile pismenka na stribrnem povrchu. V podstate necitelne. Tohle by se melo okamzite zmenit na cernou barvu. Mimo tehle neresti je to uzasna masinka a stoji to za to ji mit!

A
Na pohodu
Athlon 21.01.2023
Pro obývákového kytaristu, který dělá hudbu jenom pro svou radost a potěšení , a když se poštěstí a dovolí čas , tak párkrát do roka s přáteli si jen tak pro radost a pro přátele zabrnká, je moje hodnocení kladné...Kvalitní zpracování, velmi slušný displej, všechny presety na velmi slušné úrovni , co se týka oriantace a ovládání je to otázka pár minut...Aplikace,pro Win to samé, přehledná ,nenáročná, na mých Win 10 x64 stabilní..Sympatický dostatečně mobilní vzhled..A s přiloženou brašnou v případě zakoupení setu získáte kompletní rig na kytarový cestování .....Za Mě vzhledem k ceně, dobrá koupě.....