Harley Benton Custom Line CLA-15MCE VS

Odešleme pravděpodobně do Pátek, 24.05.
A
Krásna gitara s krásnym zvukom
Anonymní 27.02.2022
Túto gitaru som si vybral preto, lebo mala dobré recenzie a aj keď som nemal možnosť si ju vyskúšať pred objednavkou, tak som šiel do toho. Veľa ľudí písalo, že pomer cena a kvalita je pri tomto nástroji neskutočne dobrá a je to pravda. Kus, ktorý som dostal je naozaj krásny, až na dva malé ťukance, ktoré mi ale neprekážajú. Farba a celkové spracovanie je nad túto cenovú kategóriu. Nastavenie strún mi troška prekáža, sú vyššie nad hmatníkom, ale to sa za pár minút dá nastaviť.
Ale to naj na tejto gitare je jej zvuk. Je veľmi vyvážený, ak hráte akordy, je to celé v jednote. Nevynikaju výsky, čo sa mi napriklad nepáči pri dreadnout gitarach, ale sú krasne vyvážené s basmi. Dávam tejto gitare 99 bodov zo 100.
Mám ju iba pár dní, ale je to láska na prvý pohľad a ďakujem Thomann