Harley Benton AirBorne 2.4Ghz Instrument

Odešleme pravděpodobně do Čtvrtek, 2.05.
S
SHIMI 05.03.2021
Dobrý den nahrávám doma díky tomuto mixu.Má výborný zvuk snadné srozumitelné připojení a nezabírá mnoho místa.

HH
Slušný pomer cena/výkon
Hamlet HMT 19.08.2020
Veľmi dobré spracovanie, kvalitné materiály. Výdrž akumulátorov veľmi dobrá. Občas sa objaví v prenesenom zvuku drobné prasknutie. Na domáce používanie ideálne.

A
Bezdrát pro kytaru
Aidie 28.11.2023
Bezdrát pro kytaru. Funguje dobře, ale hned po pár měsících používání, kdy jaem to použila tak max 4x, začalo praskat. Vyřešila se reklamace, ale začalo praskat i to nové. To jsem již nereklamovala. Za mě zbytečná věc. Bohužel. I ten zvuk z toho není úplně super.

H
prakticka pomůcka
Herri 20.01.2024
neustálé šlapání si na kabel od kytary je vyřešeno. K fungování a ovládání není co dodat, zvládne to i dinosaurus. Jen občas mrkněte na diody a dejte to včas dobít. Mam pocit ze transmiter bere o něco víc než reciever.

A
Allnix 08.01.2022
Great for the prize! :) It works nicely in a rehearsal room and home. Later I'll see how it will work somewhere on a gig. No problems yet.

M
Slušný standard
Miraj 12.02.2023
Poměrně dobrý přenos bez rušivých elementů, pro domácí použití funguje skvěle.

M
Pohodlné hraní
Milda 25.03.2024
Na domácí použití a na zkoušky paráda, nemusím tahat kabely. Snad jen je potřeba myslet na nestálé nabíjení. Na koncert bych se na to ale určitě nespoléhal.

Při použití s kytarou s aktivními snímači píská, čili nepoužitelné. Používám spíš s basou.

F
Fery 24.07.2018
Hallo, jsem velmi spokojenej s AirBorne, p?t hodin vydr¸í baterie v pohod?, krásnej ?istej zvuk, ¸ádné adaptery hledání místa v racku zasr?ím do efektu GP 100 Roland a hraji. Jenom bych byl rád jinou barvu né jenom ?erná, t?eba bílá, proto ¸e mám zájem o koupi je¨t? jedného AirBorne. Jsem op?t spokojený s obchodem rychlé dodání no prost? perfekt.
Franti¨ek Repka
Zákaznické ?íslo 9701345

S
Doporučuji
Stanley182 19.04.2023
Skvělé zařízení na domácí hraní bez kabelů.

Z
Zbynda 22.08.2021
Easy to install, easy to use, low latency, just mind to be charged