Naskladnění během 3-4 týdnů
Naskladnění během 3-4 týdnů

Tento produkt bude brzy naskladněn a hned poté může být expedován.

J
Paráda!
JanM. 30.01.2023
Přečtetl jsem spousty recenzí a shlédnul desítky videí, kde se porovnává Epiphone s Gibsonem. Hlavně modely ze série Slash signature. Doma mám starší Epiphone Les Paul z roku 2008 (MIC). Chtěl jsem ji upgradovat ale nakonec jsem se rozhodl pro další kytaru. Na základě recenzí jsem objednal Epiphone Slash AA ... asi jsem očekával víc než jsem měl a po porovnání s mou starou Epi šla Slash Epi zpět.
Nakonec jsem se přemluvil a objednal tuto kytaru. Žijeme jednou, tak o co jde?! A musím říct, že nelituji ani koruny. Už po otevření kufru (Made in Canada) byl vidět (a cítit! Opravdu voní!) obrovský rozdíl. Všechny ty recenze které zmiňují, že Epi jsou skoro Gibson ... nejsou! Ani omylem. Tahle kytara je na úplně jiné úrovni, jak zvukem tak hlavně pohodlím při hraní. Věci co hraji na Epi jakoby obtížně, jdou na Gibsonu skoro sami, určitě více zlehka a rozhodně sebevědoměji a to na továrním nastavení! Porovnávat vzhled ani nebudu ... prostě se to nedá. Doporučuji zkouknout na YouTube videa z výroby kytar Gibson (The Process).