Fun Generation PL 112 P

Odešleme pravděpodobně do Úterý, 7.05.
m
mojeporsche1 09.11.2018
dosud jej pou¸ívám na ¸ivé hraní.P?edtím jsem m?l PL 15 PASIVNÍ I AKTIVNÍ. nyní jsem p?e¨el na pl 12 aktivní i pasivní proto¸e jsou dostsate?n? silné ajsou pro p?evoz a manipulací leh?í, ale jinak kvalitativn? jsou stejné. Pou¸ívám je pro klávesy, minidisky a zp?v p?es tc helicon touch 2 a jsem se zvukem velmi spokojen, nebot repra jsou dob?e ovladatelná zezadu KDY´ JE MÁM UMÍST?NY P?ED SEBOU A KLÁVESAMI.Doporu?uji tyto reprobedny z d?vodu, ¸e hraji ?ist? i p?es zapojeni do nich hned n?kolik nástroj? se zp?vem a ne ka¸dý repro snese pou¸ívání r?zných vokalizer?, av¨ak zde není ¸ádný problém, a navíc co si budem namlouvat cena t?chto repro je velmi rozumná, tak¸e nemám zájem je m?nit.

J
J.Vašíček 19.01.2019
Pro nᨠú?el(PA do zku¨ebny)dobrý zvuk za super cenu.