Dunlop 926

Odešleme pravděpodobně do Středa, 8.05.
T
TeeBee 22.11.2018
Dlouho jsem hledal slide pou¸itelný na akustickou / resonatorovou kytaru a a¸ tento mi vy?e¨il hlavní problémy. Díky masivní konstrukci a své hmotnosti (ta masa kovu je opravdu znát) má tento slide MIMO?ÁDN? DLOUHÝ DOZVUK a díky dokonale vy?e¨enému profilu je i výrazn? ELIMINOVANÝ RUCH P?I SKLUZECH hlavn? na hrub? opletených strunách. Hmotnost je p?esn? taková, ¸e se velice dob?e kontroluje p?ítlak na struny a eliminovat drn?ení strun jde velmi snadno. Dunlop 926 NENÍ NEJLEVN?J¦Í p?edstavitel kategorie slide ale pokud slide pou¸íváte ?asto, lze ho jen DOPORU?IT.

PRO - mimo?ádn? dlouhý dozvuk, výrazn? eliminovaný ruch p?i skluzech po strunách, velmi dob?e kontrolovatelný p?ítlak na struny (struny tolik nedrn?í)

PROTI - vy¨¨í cena, je ur?ený pro hru v horizontální poloze tj. jako u steel kytary (kytara je orientovaná ozvu?ným otvorem nahoru a slide le¸í na strunách), p?i h?e ve vertikální poloze (kytara klasicky ozvu?ným otvorem dop?edu) to chce trochu cviku (h??e se dr¸í)