Na skladě ca. do 1 týdne
Na skladě ca. do 1 týdne

Tento produkt bude brzy naskladněn a hned poté může být expedován.

Spolehlivý
Jirka Č. 02.11.2021
Pořídil jsem tento Sub k DbTechnologies B-Hype 8, které používám pro ozvučení menších hudebních těles. S výběrem jsem spokojený a mohu jej doporučit, výrobky jsou kvalitně zpracované. Z většího odstupu se posluchači občas ptají, kdy ty reproduktory konečně zapnu, ale ony již běží - což je pro ně pochvala, jak věrně vykreslují zvuk (je nutné opatrně s hlasitostí). Hosté vše slyší perfektně a muzikanti hrají s větší radostí (a mohou druhý den mluvit). Sub používám při zapojení basových nástrojů přes DI. Doporučuji.

d
Milé přkvapení.
djtomycz 14.06.2019
Zakoupil jsem 2ks db Technologies SUB612.Jsou to mé již třetí suby s 12?? repro , které jsem měl možnost vyzkoušet v praxi na použítí jako mobilní dj , svatby a menší akce.Mohu Vás ujistit , že ve své cenové hladině je to TOP produkt.Krásný pevný bas , který hraje tam kde má.Momentálně používám s RCF-Art 710mk IV a QSC - K12.Dokonce s s K12 je zvuk ještě o něco lepší.I designově sedí víc ke QSC-K12.Suby jsem měl možnost porovnat pracovně s podobnýma Behringer-B-1200pro a QSC-Ksub.A tyhle jsou zvukovým projevem nejlepší.Zpracování odpovídá cenové hladině.Fantastická rukojeť na jednoduchou manipulaci a lehká váha dodávají tomuto výrobku na atraktivitě.Výkon na menší akce je plně dostačující.Možná by by bylo dobré zabudovat laditelný crossover , ale i tak je sub dobře odladěný.Hnízdo s M20 je super.Co by se snad dalo vytkout,že tyto suby jsou opravdu pro mobilní použití.A není v nabídce u Thomanna přepravní obal.Ale u nás v ČR máme firmu , která mi je určitě ušije.Suby doporučím všem , kdo řeší kompromis výkon,mobilita,cena,kvalita.Od db Technologies určitě trefa do černého a na trhu má tento výrobrk určitě své místo!:-)

MR
Martin Rejl 17.03.2022
Naprosto dostačující výkon pro tři akustické hudebníky pro cirka 50-70 lidí v restauraci.. :-)

SA
Malý ale šikovný
Steel Audio 03.06.2022
Lehký, přiměřeně výkonný a pro vnitřní použití spolu s 10" Operami skvělý.