Všechny ceny vč. DPH

Dodávku bez poštovného můžete očekávat pravděpodobně mezi Čtvrtek, 16.05. a Pátek, 17.05.
j
spokojenost
jenikr 03.06.2022
Je to můj první looper a dlouho jsem se bál jak se s tím bude pracovat, ale po pár pokusech se do toho dostane asi každý kdo má trochu rytmus v těle, takže se toho nemusíte bát. Přehrávané smyčky jsou při běžném hraní v naprosto dostačující kvalitě. To se bohužel nedá říct o smyčkách bicích, ty jsou v podstatě nepoužitelné. Výběr smyček je sice veliký, ale kvalita zvuku bubeníka je někde na úrovni velmi špatné mp3. Praktická je možnost ukládání smyček pro pozdější použití.

S
Super looper ale
Sväťo 05.10.2023
super looper, ale to blikanie led diódy aj keď ho nepoužívate, len je zapojený v pedaboarde ide dosť na nervy. Nedá sa to nijako vypnúť.

J
Jeduma 16.04.2024
Malý, našláplý funkcemi, mám v něm i podklady , jen by mohl podporovat i soubory mp3 , umí jen Waw