Behringer X Air XR16

Odešleme pravděpodobně do Čtvrtek, 2.05.
MO
Michal O. 29.08.2017
leden - brezen kazdý víkend pouzíváno na plesech bez problému, nebo výpadku.
Zapojeny máme vsechny vstupy a výstupy.
(El. kytara, akustická kytara, basová kytara, klávesy, mikrofony na zpev, moderování a zvucení bicích)
Ovládáme pres Android. Vyzkousen i Apple a Windows.
Nic nesumí, ani nebrucí.
Zbavili jsme se práce s kabelází a nezacláníme hostum na sále s mix pultem.
Jediná výhrada - USB neprehrává MP3 formát.

prosinec 2019 - ani po letech nakupu nelituji, aktualní cena výborná.

R
Velmi podařený digitální mix
Raďas 20.05.2019
Hledali jsme nějaký menší digitální mix pro kapelu (5 členů) a tento je plně dostačující za velmi přijatelné peníze. Používáme pro zvučení sálových vystoupení a také jako "pódiový" mix pro vlastní zvučení odposlechů.

z
Skvělé zařízení za rozumnou cenu.
zvukař 11.10.2021
Pult se výborně ovládá, ideálně myší. Přiložíte kurzor a kolečkem snadno nastavíte hodnotu. Jediný problém je vestavěný přehrávač. Nepřehrává MP3, přehrává jen Wav a to ještě tak, že samplovací kmitočet musí být shodný s kmitočtem na který přístroj jede. Tedy pokud přehráváte Wavy z CD, musíte mít X Air 16 (12) nastavený kmitočet 44,1 kHz.

C
Kompaktní mixpult
CMMB 20.05.2022
Mixpult sloužil několik let a odvedl dobrou práci. Připojení tabletu přes zabudovanou anténu dělalo problémy a mix se stále odpojoval, to ale vyřešilo připojení externího Wi-Fi routeru.
Celkově mûžu produkt doporučit

k
kv13 07.07.2017
Výborný výrobek od Behringer, i kdy¸ jsem byl od tété zna?ky odrazován po p?e?tení recenzí od jiných u¸ivatel? jsem X Air XR16 koupil a ud?lal jsem moc dob?e.

První spu¨t?ní bylo rozpa?ité, mnoho nastavení a velké mo¸nosti mixu, ale dnes u¸ jen samá chvála. Odpadá pou¸ívání multicore kabelu. Spojení s mixem je stabilní a pro samozvu?ení kapely je to ideální.

C
Chosse 13.08.2017
Opravdu dobrý výrobek pom?r cena/výkon. Vynikající do zku¨ebny i na malé akce. S kapelou jsme opravdu spokojení. Lehká ovladatelnost a dobrý zvuk. Funguje na iOS, Android, PC, Mac a Linux. Má dálkové ovládání p?es Ethernet, LAN nebo wifi. Mohu jen doporu?it.

J
Naprostá spokojenost
Ji?í 19.10.2023
Pro malou kapelu stačí. Každý vstup naprosto pod kontrolou. Supr efekty. Jen pro WIFI je dobré mít vnější anténu a někdy ji zvednout na stojan. V autě máme pro jistotu UTP kabel, ale nikdy jsme ho nemuseli použít. Mix používáme již několik let a spolehlivě slouží (doufám, že to nezakřiknu).

A
Anonymní 02.05.2016
Pro men¨í akce je to luxus, v mnohém p?ed?í i n?kolikanásobn? dra¸¨í pulty.