ADJ VPAR PAK

Dodání přibližně v rozmezí Čtvrtek, 16.05.Pátek, 17.05.
HF
Hudba Filip 06.11.2019
Používám tato světla k osvětlení při hraní svateb, firemních večírků a oslav. I přes svoji malou hmotnost jsou pěkně robustní a dobře se ovládají. Používám je nejen jako stand allone, ale i přes DMX a ani v jednom případě jsem nenašel nic co by mi vadilo. Přiložený obal je k přenášení super a světla dobře chrání. Při osvětlení "ze země" potěší rozptyl 40 stupňů. Při použití na rampě mě trochu vadí rozmístění konektorů, ale to je zřejmě konstrukční daň aby to bylo levnější. Poměr cena/výkon je zde ve výborné rovnováze.

L
Ludvo 20.10.2018
Tyto sv?tla jsou ideální na nasvícení stage. Maji dobrý výkon a úhel pokrytí 40 stupnu. Sú ideální i na nasvícení místnosti na oslavu, svatbu, ve?írek. Dají se ovládat p?es DMX. Prakticky bag na p?ená¨ení sv?tel a dálkové ovládání s kterým mu¸ete nastavovat re¸im sv?tel: sound, slave, color atd.
Mám je ji¸ více ne¸ 3 roky a jsou bezproblémové